Відгуки про компанію КАМУФЛЯЖ
- Угода на маркетплейсі Prom.uaСергій М.Відмінно
- Коментар продавця
Сергій,дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaолександр ч.
- Коментар продавця
Олександр,дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВладимир Г.
- Коментар продавця
Володимир,дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaБогдана Я.
Балаклава отличного качества, очень теплая и удобная. Приветливый и хороший персонал работает. Спасибо большое магазин рекомендую😊
- Коментар продавця
Богдана,дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМаксим Б.
Рюкзак swat 3p от silver knight шикарен, супер качество и вообще восторг)
- Коментар продавця
Максим.дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЛариса К.
Быстро связались, быстро отправили. Продавец ответил на все вопросы по поводу товара, куртка понравилась - сшита качественно.
- Коментар продавця
Лариса,дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Тетяна К.
Не дивлячись на те, що замовлення робила в святкові дні, зв'язалися дуже швидко. Відправили товар в обумовлені терміни. Дуже задоволена якістю товару. Дякую за Вашу роботу!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaМикола М.
Купляв кросівки.
Якісне взуття.
Дякую- Коментар продавця
Микола.дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaРуслан Л.
нормально оху.......льна
- Коментар продавця
Руслан.дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaПавло П.
замовлення отримав ,якість товару бездоганна , продавець - хороший мужчина ,дякую Вам пане Юрію! ВсімРекомендую!!!
- Коментар продавця
Павло,дякуємо за відгук! Будемо ждати Вас знову! Хорошого настрою!
- Павло
навзаєм!
- Коментар продавця
